Понедельник, 01.03.2021, 00:30 Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Новости Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость

Основное меню
Категории новостей
Святой Престол.Мир
УкраинаСНГ
Литургические чтенияТолкование литургических чтений
Воскресная школа для детейЕвангелизация
Новости сайтаПубликации
Архив новостей
Мини - чат
Помогите ребёнку
Facebookдобавить на Яндекс
 
Главная » 2016 » Ноябрь » 21 » Звернення з нагоди Дня Гідності та Свободи
23:13
Звернення з нагоди Дня Гідності та Свободи

Ось уже втретє відзначаємо в Україні День Гідності та Свободи. Це свято встановлено в нашій державі з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності наших співвітчизників, які постали на захист гідності, національних інтересів, прав і свобод громадян України.

Гідність людини коріниться в її створенні на образ і подобу Божу. Саме ця істина, а також безумовна любов Бога до людини є підставою до ставлення з пошаною насамперед до самих себе, до наших ближніх, до приятелів і тих, кого називаємо ворогами, до кожної людської істоти.

Як люди і як християни, Божі діти, ми покликані до усвідомлення своєї гідності і до вміння постояти за свою гідність. Відстоювання ж власної гідності не відбувається через насильство, деспотичну владу та демонстрацію вищості. Історія і сучасність показують, що такі методи ведуть лише до руйнації, збільшення ненависті, воєн. Натомість, для будування миру необхідною є рішуча воля до пошани інших людей і народів, їхньої гідності, а також життя в братерстві.

Здатними до цього може вчинити нас лише життя у силі Святого Духа, яке черпаємо з молитви, святих Таїнств, розважання Божого Слова, збереження Божих заповідей.

Разом зі святим апостолом Павлом закликаємо усіх вірних: «Ходіть за Духом, і не вчините пожадливості тіла. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння, доброта, милосердя, віра, лагідність (Гал 5,16.22). Нехай допомагає нам у цьому Пресвята Богородиця – Допомога вірних і святий Архангел Мисаїл, покровитель України.

Львів, 21 листопада 2016 року

№ 45/2016

Конференція Римсько-Католицьких Єпископів в Україні

 

Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія

Категория: Украина | Просмотров: 377 | Добавил: Andrii40 | Пожалуйста проголосуйте за эту новость  Рейтинг: 0.0/0
Copyright Сatholic-info. © 2021
Поиск
...
Опрос
Какой праздник для вас самый главный?
Всего ответов: 523
Мы на You Tube
Радио Мария ОнЛайн
Праздники
НАША КНОПКА


...
Block contentТелебачення Віковічного Слова
eXTReMe Tracker Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Рейтинг Francis.ru
 

Бесплатный хостинг uCoz