Среда, 03.03.2021, 05:18 Вы вошли как Гость · Группа "Гости" · RSS
Новости Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость

Основное меню
Категории новостей
Святой Престол.Мир
УкраинаСНГ
Литургические чтенияТолкование литургических чтений
Воскресная школа для детейЕвангелизация
Новости сайтаПубликации
Архив новостей
Мини - чат
Помогите ребёнку
Facebookдобавить на Яндекс
 
Главная » 2012 » Сентябрь » 18 » Літургійні читання на 18 вересня
00:13
Літургійні читання на 18 вересня

Римо-католицький календар

Вівторок ХХІV звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
1 Кр 12, 12-14. 27-31а

Читання з Першого послання святого Павла Апостола до коринтян

Браття:

Так само, як тіло є одне, хоч і багато має членів, і всі члени тіла, хоч є їх і багато, становлять одне тіло, так і Христос. Усі бо ми христилися в одному Дусі, щоб бути одним тілом чи то юдеї, чи греки, чи раби, чи вільні, і всі ми були напоєні одним лише Духом. Тіло бо складається не з одного тільки члена, а з багатьох.

Ви ж - Христове тіло, і члени кожний зокрема. І деяких поставив Бог у Церкві: поперше - апостолів, подруге - пророків, потретє - учителів, потім - дари чудес, потім дари зціляти, допомагати, управляти й говорити різними мовами. Чи ж усі апостоли? Чи ж усі пророки? Чи всі учителі? Чи ж усі чудотворчі? Чи ж усі мають дар Ізціляти? Чи ж усі мовами говорять? Чи ж усі тлумачать? Дбайте пильно про ліпші дари.

Слово Боже

Респонсорійний псалом
Пс 100(99), 1-2. 3. 4-5 (П.: пор 3г)

Ми - люд Господній, вівці його стада

Ликуйте перед Господом,
уся земле!
Служіте Господеві з радістю!
Увійдіть перед Його обличчя веселі!

Знайте, що Господь, то Він - Бог;
Він створив нас,
і ми Йому належимо.
Його народ ми й вівці Його пасовиська.

Увійдіть із подякою в Його ворота,
в Його двори з хвалою;
дякуйте Йому, благословіте Його ім’я!
Бо добрий Господь, повіки Його милість +
і по всі роди Його вірність.

Спів перед Євангелієм
Лк 7, 16

Алілуя, алілуя, алілуя

Великий пророк устав між нами
і Бог навідався до народу свого.

Євангеліє
Лк 7, 11-17

+ Слова Євангелія від святого Луки

Ісус пішов у місто, що зветься Наїн, а з ним ішли Його учні й сила народу. Коли ж вони наблизились до міської брами, якраз виносили мертвого сина, єдиного в матері своєї, що була вдовою; і було з нею досить людей з міста.

Побачивши її, Господь зглянувся над нею і сказав до неї: «Не плач». І приступивши, доторкнувся до мар, і ті, що несли, зупинились.

Тоді Ісус сказав: «Юначе, кажу тобі, встань!» І мертвий підвівся й почав говорити. І Він віддав його матері.

Страх огорнув усіх, і вони прославляли Бога та й говорили: «Великий пророк!устав між нами», і: «Бог навідався до народу свого».

Чутка про Ісуса розійшлася по всій Юдеї і по всій країні.

Слово ГосподнєГреко-католицький календар

прор. Захарії, отця Йоана Предтечі

Ап. – Гал. 212 зач.; 5, 11-21.

11. Я ж, брати, коли ще проповідую обрізання, то чого мене ще гонять? Отже, кінець отій соблазні, що від хреста! 12. Коли б то вже зовсім покалічили себе ті, що заколот у вас зчиняють! 13. Ви бо, брати, покликані до свободи; аби тільки свобода ваша не стала приводом до тілесности; але любов'ю служіть один одному. 14. Увесь бо закон міститься у цій одній заповіді: "Люби ближнього твого, як себе самого.” 15. Коли ж ви між собою гризетеся та їсте один одного, вважайте, щоб один одного не знищили! 16. Знову кажу: Духом ходіте, і тіла пожадливостей не будете чинити; 17. бо тіло пожадає проти духа, і дух пожадає проти тіла. Вони суперечать одне одному, так що ви не можете робити того, що хотіли б. 18. А коли дух вас водить, то ви не під законом. 19. Учинки ж тіла явні: розпуста, нечистота, розгнузданість, 20. ідолослужба, чари, ворогування, свари, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі, 21. зависті, пияцтво, гульня і таке інше, про що я вас попереджаю, - як я вже й раніше казав, що ті, що таке чинять, царства Божого не успадкують.

Єв. – Мр. 28 зач.; 7, 5-16.

5. отож питали його книжники та фарисеї: "Чом твої учні не поводяться за переданнями старших, а їдять немитими руками?" 6. Він же відповів їм: "Добре пророкував про вас, лицемірів, Ісая, як ото написано: Народ цей устами мене почитає, серце ж їхнє далеко від мене; 7. та вони марно мене почитають, навчаючи наук - наказів людських. 8. Заповідь Божу занедбавши, притримуєтеся ви передання людського: обмиваєте глеки та кухлі й ще багато в тому роді." 9. І сказав їм: "Красненько відкидаєте заповідь Божу, щоб зберегти ваше передання. 10. Мойсей бо наказав: Шануй батька твого й матір твою, і - хто проклинає батька або матір - смерть такому! 11. А ви твердите: Коли хтось батькові скаже чи матері - корван, мовляв, священний дар є те, чим я мав би тобі допомагати, - 12. тим то й не даєте більше змоги зробити щось для батька чи матері. 13. Тож ви якраз касуєте слово Боже тим вашим переданням, яке ви самі собі передали, - та й чимало іншого такого чините!" 14. І прикликавши знову народ, промовляв до нього: "Слухайте мене всі й розумійте! 15. Нема нічого зовнішнього для людини, що, входивши в неї, могло б її осквернити; лише те, що виходить з людини, те осквернює людину. 16. Хто має вуха слухати, хай слухає!"Источник: Credo

Категория: Литургические чтения | Просмотров: 512 | Добавил: Andrii40 | Теги: Лк 7, Евангелие, 11-17 | Пожалуйста проголосуйте за эту новость  Рейтинг: 0.0/0
Copyright Сatholic-info. © 2021
Поиск
...
Опрос
Какой праздник для вас самый главный?
Всего ответов: 523
Мы на You Tube
Радио Мария ОнЛайн
Праздники
НАША КНОПКА


...
Block contentТелебачення Віковічного Слова
eXTReMe Tracker Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Рейтинг Francis.ru
 

Бесплатный хостинг uCoz